3 Ağustos 2015 Pazartesi

KGBT 13.Tur * TEKLİF - Emily Snow * YorumMerhabalar :) Bu seferki konuk yorumcu olduğum kitap Emily Snow'dan Teklif. Aslında Novella yeni yeni okumaya başladığım bir yayınevi. İlk okuduğum kitapları Milyonluk Kirli Sır ve Milyonluk Günahkar Düet adlı kitaplardı, kesinlikle sevdiğim bir seri ve bu tur kitabımızı da sevdim. Hadi başlayalım yoruma :)

Esas kızımız Sienna, her an kovulmaya hazır bir film kostümcüsü ve ailesiyle pek görüşmeyen bir kız. Tabi ailesiyle arasının iyi olmamasının sebebi kendisi değil. Sorunlu bir anneye ve kendisiyle çok önemli bir şey olmadığı sürece iletişime geçmeyen bir erkek kardeşe (Seth) sahip. Bir gün Seth, Sienna ile iletişim kurmaya karar verir ki Sienna bunun altından iyi bir şey çıkmayacağını bilir ve annesinin yine başını belaya soktuğunu düşünür. Fakat bu sefer başı dertte olan Sienna'nın çok sevdiği büyükannesidir. Yeni ev sahibi tahliye ister ve bilin bakalım yeni ev sahibimiz kim? Evet evet Lucas Wolfe :) Mahkeme salonunda karşılaştıkları an Sienna'yla bir geçmişi olduklarını anlıyoruz ve Sienna'yı Lucas'ın geçmişi hatırlamamasını dilerken buluyoruz ki kesinlikle hatırlıyor :)

"Bu sırıtış, iki yıl önce beni yatağına kelepçelemesine izin vermediğim anda, bana evinden defolup gitmemi söylemeden önce takındığı sırıtışla aynıydı."
Veee Lucas çekici, seksi, yakışıklı ve tahmin edebileceğiniz gibi mükemmel fiziği olan bir rock yıldızı. Dövmeleri olduğundan da bahsetmiş miydim? :)

Sienna Lucas'ı bir türlü aklından çıkaramıyor ki kim olsa çıkaramaz:) Sürekli karşılaşmaları da kaçınılmaz oluyor. Bir gün Lucas'ın asistanı Kylie, Sienna'ya büyükannesinin evini kuratarabilecek bir yol olduğunu söyleyip onunla buluşmak istiyor. (Lucas'a delicesine aşık bir asistan gelmesin aklınıza yazar bu klişeyi kullanmayıp farklı bir olay yaratmış :) ) Ama bir bakmışız Sienna Lucas'la 
buluşuyor.

"Adam, yemek yemek gibi basit bir şeyi baştan çıkarma sanatına dönüştürüyordu. Onun dudaklarımı dişlerinin arasına almasını hayap ederken kendi dudağımı ısırdığımı fark ettim."

Tabi bu buluşma her şeyin başlangıcı olacak bir buluşma. Lucas'ın Sienna için bir teklifi var.

"Sana...hizmetlerin karşılığında Bayan Previn'in evini teklif ediyorum. On gün. Benim  kurallarım. Tek yapman gereken, her ihtiyacımı karşılamak. Sonra büyükannenin evini almayacağıma dair sözleşmeye kendi imzamı atacağım."

Lucas, Sienna'yı akıl almayacak derecede çok istiyor. Tabi Sienna yan çizmeye başlayınca Lucas bu teklifin içinde seks olmadığını söylüyor çünkü adam emin Sienna'nın kendisine geleceğinden :)

"Ah, sevişeceğiz, Sienna. İnan bana, seni gözüme kestirdiğim andan beri bu zaten kesin bir şey. Ancak bu sefer bana yalvaran sen olacaksın, tersi değil. Ve bunu yaptığında kendini bana vermeye tamamen hazır olmuş olacaksın."

Sienna işe başladığı anda Lucas'la aralarındaki ateşli anlar kaçınılmaz oluyor tabi. İkisi de bu durumun farkında. Lucas, Sienna'yı istediğini inkar etmiyor ama Sienna'nın korkuları var.

"Fark ettiğim diğer bir şey de yanında olduğum sürece Lucas'ın  beni uzaklaştırıp sonra yine kendisine çekmeye devam edeceğiydi. Ve beni, geriye hiçbir şeyim kalmayana dek tüketecekti."

Bu durum sizce ne kadar devam edebilir? Sienna nereye kadar kaçabilir? Ve en önemlisi Lucas'a daha fazla direnebilir mi?

"...biliyordum ki onun dünyası hakkındaki her şeyi öğrenmeye hazırdım. Kalbimi kaybetme riskine rağmen."

Eh kim olsa karşı koyamazdı Lucas gibi bir adama :)

Her çift gibi Lucas ve Sienna da bazı zorluklar yaşayıp bunları atlatıyorlar. Bu süreç içinde birbirlerine çok şey katıyorlar. Lucas Sienna'ya kendini insanlara ezdirmemeyi, savunmayı; Sienna ise Lucas'a cesur olmayı öğretiyor. Bu zamana kadar okuduğum kitaplar arasında en güzel sona sahip olan kitaplardan biri oldu. Mutlaka Lucas Wolfe ile tanışın derim :) Ve unutmadan "Google  
arkadaşındır" ;) :)

0 yorum:

Yorum Gönder